Pekin : 05 Ağustos 2020 / 16:57
Çin Astrolojisi ve Feng Shui Uzmanı Ceren Sakin'le Yaz aylarını yorumluyoruz. Yaz aylarında bizleri neler bekliyor? Çin burcunuzu biliyor musunuz yani sizi temsil eden hayvan hangisi? Elementiniz nedir? Çin astrolojisi ile ilgili bilmeniz gerekenler. Her şey bu buluşmada olacak.
Ayrıca buluşma günümüze özel derneğimiz sizler için sürprizler hazırladı.
Kontenjan dolmadan kaydınızı yaptırın!
Buluşma günümüze katılım sadece 70 ₺. Buluşma günümüz 15 Haziran Cumartesi Saat: 11:00-13:00
 İlk, orta ve liseyi Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladı. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünde sürdürürken iç mimar olmak istediğine karar verdi. Mezun olmasının akabinde ABD’ye giderek Los Angeles’ta Santa Monica College’a girerek iç mimarlık bölümüne girdi ve lisansını Yüksek Onur Öğrencisi olarak bitirdi.
Türkiye’ye geri döndükten sonra iç mimarlık alanında çalışmalarına başladı. Gerek ev gerek kurumsal projelerde yer alarak çok yönlü tecrübeler edindi. 2013 yılında kızı Ela’nın doğumu ile birlikte sektöre ara veren Ceren, Feng Shui alanında eğitim almaya başladı.
Feng Shui konusunun duayeni Çinli Grand Master Raymond Lo’dan eğitim aldı ve konu ile ilgili sertifikalarını tamamladı. Eğitimin ardından bireysel olarak iç mimari, Feng Shui, ve Çin astrolojisi danışmanlığı vermeye başlayan Ceren, bu alanlardaki çalışmalarına devam ediyor.
 
Ceren Sakin
Feng Shui ve Çin Astrolojisi Uzmanı
İç Mimar
Çin vizesi