Pekin : 14 Temmuz 2020 / 15:48
Derneğimizin yeni üniversite temsilcileri yaz aylarında aldıkları Çince eğitimlerini tamamladılar. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen temsilcilerimiz iki ay boyunca yoğun Çince eğitimi aldılar.  Eğitim süreci boyunca Çincenin dışında Tiyatro, diksiyon, drama gibi birçok başka eğitimleri de aldılar. Sertifika töreninde Derneğimizin üniversite temsilcilerinden sorumlu başkan yardımcısı Mustafa Karslı yeni üniversite temsilcilerinin kamp boyunca gösterdikleri gayretli çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Mustafa Karslı  Dönem birincisi ( Kültür Üniversitesi Temsilcisi ) Tuba Güleç'e hediyesini verdi. 
 
Derneğimizin hizmetleri hakkında da geniş çaplı bilgiler alan arkadaşlarımız üniversitelerinde düzenlenecek olan Çince ve Çin kültürü etkinliklerini organize edecekler. Yeni temsilcilerimiz ile birlikte derneğimiz Türkiye çapında 36 üniversitede ve yurt dışında da 2 üniversitede derneğimizi temsil edecekler. Böylece birçok üniversite öğrencisi Çin hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmuş olacaklar. 

Kolay Çince programları yaygınlaşıyor; Derneğimizin üniversite temsilcileri ayrıca İstanbul’da eğitim almış olan Çinli öğretmenlerimizle birlikte “Kolay Çince” programlarını eğitim gördükleri üniversitelerde uygulamaya koyacaklar. Çince öğrenmek isteyen 2000’in üzerinde öğrenciye ulaşmayı hedeflediğimiz bu programla Çince eğitimlerine başlamış olacaklar. 
 
Ayrıca bu üniversitelerde düzenlenecek olan “Çince ve Kariyerim” başlıklı etkinliklerle branşlarının Çince’nin ve Çin’in katkılarını öğrenecekleri programlarla bilgiler edinecekler. Çin’de eğitim alarak kariyerlerini ilerletmek isteyen ( Yüksek lisans, doktora vb.) öğrencilere de kapsamlı bilgiler verilecek. 
 
Üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler, üniversite temsilcilerimiz aracılığı ile Çin’de eğitim almanın yollarını öğrenecek ve işlemlerinin çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamış olacaklar. 
 
Siz de üniversite temsilcisi olmak istiyorsanız arayınız:
0212 291 45 30
 
Çin vizesi