Pekin : 11 Temmuz 2020 / 13:25

Çin Kültür , ülkemizde Çince eğitimi konusunda hep ilkleri başlatan kurum olmuştur. Şimdi de yıllardır kendi  öğrencilerimiz için hazırlayıp kullandığımız , Çince özel yazı defterini ülkemizin her yerinde Çince öğrenmekte olan öğrenciler için de kullanıma açıyoruz.

Çince öğrenen herkes aşağıdaki butondan Çince özel defterini satın alabilirler.
 

Neden Çince Özel Defteri?

Defterde yandaki fotoğrafta olduğu gibi hem Hanzı ( Çince karakterler) için kareler hem de pinyin ( Çince karakterlerin latin harfleri ile yazılışı) için üst satır bulunmaktadır. Bu defter sayesinde özellikle Çince öğrenmeye yeni başlayanlar için sorunolan karakterlerin yazım sırası (darbe sırası) sorunu ortadan kalkmaktadır. Ayrıca karakterlerin boyutlarını bir türlü tutturamamaktan şikayet eden öğrenciler de bu defter sayesinde eşit boyutlarda karakterler yazma alışkanlığı kazanmış olacaklar.
 
 

Nasıl satın alabilirsiniz?        
 
 Defterden satın almak isteyenler defter başına 15 TL ödeyerek satın alabilirler. Kredi kartı ile defterini satın alanlar daha sonra posta adreslerini  ve aldıkları defter sayısını bildiren bir maili info@cinkultur.com adresine göndermelidirler. Defterler bu sayede kargo ile adresinize gönderilmiş olacaktır.
 
Defterini nakit ödeyerek almak isteyenler ise Çin Kültür'e gelerek satınalabilirler.
 
Detaylı bilgi için 0212 291 45 30 numaralı telefonu arayınız.
 

 
 

Çin vizesi