Pekin : 21 Eylül 2021 / 19:23
Türkiye ve Çin arasındaki kültür, ticaret, diplomasi ve iletişim alanlarındaki eksikliğin kapatılabilmesi amacı ile yayın hayatına başlayan Kuşak ve Yol dergisi üç ayda bir Çince ve Türkçe olarak yayınlanmaktadır. Dergimiz arşiv niteliğinde bir dergi olup yıllar sonra da aynı keyifle okuyabileceğiniz bir dergidir.
Derginin arka planında birbirinden değerli bilim adamları, danışmanlar, tercümanlar, kültür bilimciler, edebiyatçılar, tarihçiler, sosyologlar, turizmciler ve daha nice alanında profesyonel insanlar görev almaktadır. Dergimizin bir kısmı Çin’de hazırlanmaktadır.
Bizler inanıyoruz ki, kültürler ticaretin, diplomasinin, bürokrasinin, ekonominin ve daha birçok alanın anahtarı niteliğindedir. Dünya medeniyetine büyük hizmetleri bulunan Türk ve Çin medeniyetlerinin birbiriyle daha sıkı ilişkiler geliştirmesi tüm dünyaya örnek teşkil eden sonuçlar doğuracaktır.
Dergimizin yayınlanmasında emeği geçen tüm Çinli ve Türk dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

ÇOK ÖZEL ABONELİK KAMPANYASI

Dergimizin okuyucu kitlesi oldukça genişi bir kitledir. Çin ve Türkiye arasında ticari veya kültürel ilişkisi olanların yanı sıra akademik çalışma yapan herkesin de başvuru kaynakları arasındadır. Çince ve Türkçe yayınlanmakta olmasından dolayı ise her iki ülkenin insanlarının da faydalanmakta olduğu bir dergidir. 

Çin Kültür Merkezi'nin 20. Yılı olmasından dolayı Kuşak ve Yol Dergisine abone olan  herkese

Yıllık abonelikte %25 indirim.

Kampanyasız Abonelik Fiyatı (4 sayı için) 160 TL

Kampanyalı Abonelik Fiyatı (4 Sayı için) 120 TL


3 Dergi fiyatına 4 dergi okuyacaksınız.

Üstelik Kargo da Bedava

Kampanyanın sona ereceği Tarih 30 Haziran 2020
Abonelik İçin
0212 291 45 30 'u arayınız veya 

kusakveyol@cinkultur.com adresine 
Adınız Soyadınız ve Telefon Numaranızı yazdığınız bir mail atınız. 

Dergimize abone olmak için 0212 291 45 30 numaralı telefonu arayınız veya kusakveyol@cinkultur.com adresine mail atınız.
Türk Çin Kültür Derneği'nin yayın organlarından olan Kuşak ve Yol Dergisi yayın hayatına başladı. Çince ve Türkçe olarak yayınlanan dergi 3 ayda bir çıkmaktadır. 
Abonelik ve satın alma için;
0212 291 45 30 veya info@cinkultur.com 
Çin vizesi