Pekin : 07 Ekim 2022 / 16:06
 Ağrılar söz konusu olduğunda boyun ağrıları ilk sıralarda yer alıyor.Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan Boyun fıtığı sorununa Çin'in binlerce yıllık tıp yöntemi olan Akupunktur yöntemi ile çözüm bulunuyor. Boyun fıtığı problemleri yaşayanlar ve akupunktur tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için bu seminer kaçınılmayacak bir fırsat.
Akupunktur seminerimizin bir diğer konusu ise iğne derinliği tartışması. Akupunktur tedavi yöntemi uygulanırken kullanılan iğnelerin batırıldığı derinlik oldukça değişir. Seminerimizin 2.konusu olan İğne derinliği konusuna ise Dr.  Yuan ZHILIN açıklık getirecek.
 
UYGULAMALI SEMİNER;
Seminerde akupunktur ile boyun fıtığı konusunda çok sayıda uygulama da yapılacaktır. Merak ettiğiniz herşeyi Çin Tıbbı ve Akupunktur uzmanı doktorumuz YUAN ZHILIN'e sorabileceksiniz.
 
REZERVASYON
Seminere katılım için mutlaka rezervasyon yaptırınız.
0212 291 45 31  numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Seminer Ücreti 80 TL'dir.
 
Tarih: 5 Şubat 2017 ( Pazar )
Saat: 14:00 – 17:00
Yer: Türk Çin Kültür Derneğİ
 
 
KAYIT İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
    
 
 
                     
 
          
 
 
 
 20 kasım 2016 tarihinde Akupunktur Seminerimiz gerçekleşti.Dr Yuan Zhilin'nin sunumuyla gerçekleşen seminerimizde Akupunktur genel tedavi yöntemleri anlatılırken Moksibüsyon,Kupa terapisi,Çin masajı(Tuina)gibi tedavi yöntemleride uygulamalı olarak katılımcılara gösterildi.Uygulamalı olarak devam eden seminerimizde katılımcılar merak ettikleri sorularıda Dr.Yuan Zhilin'e yönlendirdi.
25 Aralık 2016 Pazar günü Türk-Çin kültür derneğinde Akupunktur ile Zayıflama 2.seminerimiz gerçekleşti.Dr Yuan Zhilin'nin vermiş olduğu seminerde Akupunktur yöntemleri ve Obezite hakkında bilgi verildi.2 saat süren seminerimiz Soru-cevap ve Uygulamalı olarak yapıldı.Katılımcılarımız merak ettikleri soruları doktorumuza yönlendirirken,zayıflatmak için yapılan akupunktur tedavisinin uygulama yöntemi hakkında da bilgi sahibi oldular.
Çin vizesi