Pekin : 07 Ekim 2022 / 14:50
 Kolay Çince programlarımızın yeni adresi İstanbul Gedik Üniversitesi oldu. Öncelikle düzenlenen Çince hakkında bilgiler verilen seminerimizin ardından Kolay Çince dersleri başlayan Gedik Üniversitesi'nde öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.
Derslerimize katılan öğrenciler aldıkları eğitim sonunda Katılım belgelerini hocamızın elinden aldılar.
Bir dizi program planlanıyor; İstanbul Gedik Üniversitesi ve Türk Çin Kültür İşbirliği ile bir dizi program planlanıyor. Bu programlarda üniversitenin lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrencileri için Çince eğitimlerin yanı sıra GÜYEM ( Gedik Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim ve Uygulama Merkezi) bünyesinde Çince kurslar da planlanmaktadır. 
Türk Çin Kültür Derneği ve Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü işbirliği ile gerçekleşen Kolay Çince dersleri Bu gün başladı. Derslere 20 Öğrenci ile başlandı. Eğitimleri Derneğimizin Çince öğretmenleri veriyorlar. Ücretsiz olarak devam eden derslerin organizasyonunda Türk Çin Kültür Derneği Marmara Ünviersitesi öğrenci temsilcileri İsmail Kural ve Huriye Fişekçi ile Uluslararası İlişkiler Kulübü temsilcileri görev alıyorlar. Eğitim sonunda öğrencilere Katılım Sertifikaları verilecektir. 
Diğer Üniversiteler Sırada: Kolay Çince eğitimleri kısa sürede büyük ilgi gördü çok sayıda üniversite eğitimleri talep ediyor. Bu eğitimler kampüs kampüs tüm Türkiye'ye yayılacak. Üniversitesine eğitimlerin verilmesini arzu eden öğrenciler formu doldurabilirler.
 
 
Türk Çin Kültür Derneği Kıbrıs Temsilciliği faaliyete geçiyor!
Çin Kültür Merkezi, Kuzey Kıbrıs’ta etkinliklere başladı. Çince ve Çin kültürü kapsamlı eğlenceli yaz kampları, seviyeye göre kurslar ve kulüp etkinliklerinin yer alacağı programlarla Kıbrıs’ta Çince artık çok kolay.

Kurslarımızda her yaşa ve millete hitap eden tarzımız, Çinli öğretmenlerimiz ve zengin kaynaklarımızla Çinceyi hızlı ve kolay olarak öğrenecek ve seveceksiniz.
Çinceye gönül vermiş tüm Kıbrıslıları etkinliklerimizde görev almak için bekliyoruz.
İrtibat: info@cinkultur.com

facebook:  www.facebook.com/cincekulubukibris


15-09-2013
Çin Eğitim Hizmetleri'nin Çince bilen ve Çince öğrenen herkesin katılabileceği; konuşma günleri , tiyatrolar, sinema günleri,Çin'e geziler, skeçler gibi birçok aktivitenin düzenlendiği kulüptür. Çince Kulübünün Facebook Grubu için linke tıklayınız.

https://www.facebook.com/cincekulubu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çin vizesi