Pekin : 07 Ekim 2022 / 15:38

2002 Yılından bu yana Çince kurslar düzenleyen Çin Kültür Lotus Eğitim Kurumları'nı kurarak daha çok insanımıza Çince öğretmeye başlamıştır. Türkiye'nin ilk resmi Çince kursu olan Lotus Eğitim Kurumları tüm Türkiye'de Çince ders veren birçok kuruma gerek kaynak ve sistem gerekse Çİnce öğretmeni sağlayarak katkıda bulunmaktadır. 
 
 

Lotus Eğitim KurumlarıT.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu'na "Çince Kursu Öğretim Programı" nı sunarak onay almayı başarmış ilk ve tek resmi Çince kursudur. 
 
 

Derslerin Çinli Öğretmenler tarafından verildiği Lotus Eğitim'de öğretmenlerin tamamı Türkçe bilmekte ve gerektiğinde dersleri Türkçe anlatmaktadır.
 
 

derslerde Türk insanının öğrenme anlayışları gözetilerek hazırlanmış ve TTK'ndan onayı alınmış olan Müfredat uygulanmaktadır. Dersler Çin kültürel özellikleri ile zevkli ve öğretici hale getirilmektedir.
 
 

Çin'İn resmi dili olan Mandarince ( Standart Çince, Putonghua) öğretilmekte ve dersler esnasında yeri geldikçe Çin'in coğrafi , ekonomik, kültürel ve sosyal yapısı hakkında bilgiler verilerek dilin kültürün ayrılmaz bir parçası olduğu ilkesine sadık kalınmaktadır.
 
 

Bilgisayarlı ve projeksiyonlu sınıflarda ders sırasında görsel ve işitsel kaynaklarla çok daha kalıcı eğitim verilmektedir.
 
 

Öğrencilerimizi için özel planlanmış olan Dui Hua ( doğru konuşma), dinleme, okuma,yazma dersleri ile Çin'e gidildiğinde karşılaşılacak olan sorunlar ve olaylar hakkında ön çalışma yapılmaktadır.
 
 

 
 
 

www.cindennegelsin.com Yayın hayatına başladı. Çeşitli Çin çayları, Çin süsleri ve birçok çin kültürel ürünü bulunan sitede aynı zamanda isminizin Çincesini yazdırarak edinebileceğiniz hediyelik eşyalar da yer alıyor.
Bu siteden Çin ürünlerini dilerseniz hemen alabilirsiniz. Dilerseniz Çin'den gelmesini istediğiniz ürünleri de getirilmesini sağlayabilirsiniz.
Detaylı bilgi için
Tel: 212 291 45 30 ( Erkan Bey)
 
Ürünleri incelemek ve satın almak için Tıklayınız... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Çin vizesi