Pekin : 07 Ekim 2022 / 14:14
Yeni​​ yılın bizlere neler getireceğini hepimiz merak ediyoruz.​​ Bu yılÇin​​ astrolojisine göre“köpek” yılına giriyoruz.​​ Peki binlerce yıllık mazisibulunan​​ Çin astrolojisine göre yeni yıl hayatımıza neler getirecek?
Çin Astrolojisi ve Feng Shui Danışmanı Ceren Sakin; Köpek Yılını bizler için yorumlayacak.
Çin Çayı ikramı da olacak olan, seminerimizde Köpek yılında doğanlar için sürprizler de var.
Ücretsiz olan bu seminere katılım için rezervasyon zorunludur.
Rezervasyon için: 0212 291 45 30

SEMİNER YERİ: Türk Çin Kültür Derneği ( Seminer Salonu )
TARİH: 28 Ocak 2018 Pazar
SAAT: 15:00 - 17:00


 Feng Shui rüzgar ve su anlamına gelen doğada var olan yaşam enerjisini,yaşanılan mekanlarda harekete geçirme yöntemlerini gösteren eski bir Çin öğretisidir.Beş bin yıllık geçmişi olan Feng Shui öğretisinin,insanın varoluş özelliklerine uygun yaşam alanlarını düzenleme yöntemi olduğuna ve böylece daha sağlıklı yaşanılıp,mutlu ilişkiler kurulacağına kişisel gelişimden kariyerimizi geliştirip kazanç arttırımı sağlayabileceğine inanılır.
 
Feng Shui Ying-Yang Teorisi, Beş Element Teorisi ve Yi Jing Trigamlar Teorisi‘ni içinde barındırır. Bu felsefeye göre, herşeye hayat veren “chi“dir. Diğer bir deyişle kozmik enerji. Chi’yi beş element oluşturmaktadır. Bunlar metal, ateş, su, tahta ve topraktır. Bu beş elementi statik fiziksel elementler olarak düşünmemek gerekir. Beş Element Teorisi, “chi“nin doğada aşama aşama değişerek nasıl bir döngü izlediğini, enerjinin yapıcı ya da yıkıcı devinimle açığa çıktığını ortaya koymaktadır. İşte Feng Shui’nin ilgilendiği şey de “chi“nin ya da enerjinin bu akışıdır. Feng Shui, enerjinin çok hızlı ya da çok yavaş değil; ideal ve rahat akmasını düzenlemekte, olumlu enerjiyi geliştirmenin yöntemlerini göstermektedir.
 
 
26 Şubat 2017 pazar günü saat 14:00 da başlayacak olan Feng Shui seminerimizde Feng Shui uzmanımız Ceren Sakin sizlere 2017 yılında neler yaşanacağını ve 2017 yılıyla birlikte başlayan Horoz yılında sizleri neler beklediğini, bu yıl neler yapılması gerektiğini anlatacak.
 
 
 REZERVAZYON İÇİN KAYIT YAPTIRINIZ
Seminere katılım için mutlaka rezervasyon yaptırınız. 0212 291 45 30 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
 SEMİNER ÜCRETİ 90 TLdir.
 
 Tarih:26 Şubat 2017
 Saat:14:00
 Yer:Türk Çin kültür derneği
 
KAYIT İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
 
 
             
Çin vizesi