Pekin : 07 Ekim 2022 / 15:01
 Hafta Sonu Türkçe Standart Kurslarında Çince bilen Türk öğretmenler tarafından eğitim verilmektedir. Eğitimler ağırlıklı olarak konuşma ve konuşulanı anlama üzerine kurulan bir müfredat ile verilmektedir. Öğrencilerimiz için Çince öğrencileri ve derneğimizin diğer gönüllüleri ile dil partnerliği sistemi çerçevesinde ücretsiz konuşma etkinlikleri de düzenlenmektedir. 

Hafta Sonu (1.Seçenek)

Kur Başlangıç Tarihi: 25 Ekim 2014
Ders Günleri: Cumartesi-Pazar
Ders Saatleri:13:00-15:45 (3 Ders)


Kayıt ve bilgi için 0212 291 45 30

Türkiye’nin en güzel şehri olan İstanbul’da boğaza 20’dk. Mesafede uzman öğretmenlerle Türkçe kursu alabilirsiniz. Çok kısa sürede Türkçe öğreneceksiniz.

10 yıldır kurs  veren LOTUS EĞİTİM KURUMLARI’ nda Türkçe öğrenerek İş ve üniversite hayatınızda üst sıralara çıkabilirsiniz. Türkiye’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için gereken Türkçe sınavlarında yüksek başarı elde edeceksiniz.


 
Neden Lotus’ta Türkçe Öğrenmelisiniz?

Türkiye’de Oturum İzni: Öğrencilerimizin Türkiye’deki oturum izinlerini Emniyet Müdürlüğünden kurumumuz almaktadır.
 
Eğitim İmkanlarımız: 13 kişilik , klima, projeksiyon ve internetli sınıflarda interaktif eğitimler, konferans salonu, bahçe, Cafe, sınırsız internet.

Konaklama: Öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarını Lotus Eğitim organize etmektedir. Lotus’la anlaşmalı öğrenci yurtlarında hem uygun fiyatla hem de çok konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. (internet, tv, fitness salonu,çalışma odası,24 saat sıcak su vb.)

T.C. MEB Onaylı Katılım Belgesi: Öğrencilerimize kursun sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı katılım belgesi verilmektedir.
 
Özel Konuşma Etkinlikleri: Öğrencilerimiz Türkçe Kulübü ile özel konuşma pratikleri yapmaktadırlar. Eğitim binamızda bulunan Cafe Lotus’ta özel konuşma etkinlikleri ile çok kısa sürede Türkçe öğrenmektedirler.

Üniversiteler: Kurumumuz İstanbul’daki bir çok üniversite ile bağlantılıdır. Öğrencilerimiz üniversitelere kayıt yaptırmak için gereken Türkçe sınavlarında başarılı olmaktadırlar.

Turlar: Öğrencilerimiz için Lotus Eğitim’e ait Turizm acentası sayesinde çok az ücretle İstanbul ve Türkiye Turları düzenlenmektedir.  Kursa kayıt olarak Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini de yaşama fırsatınız olacaktır.
Kişiye Özel Rehberlik Sistemi: Öğrencilerimiz kişiye özel rehberlik sistemimiz ile eğitim ve kişisel sorunlarını danışabilecekleri bir rehbere sahiptirler.

TÜRKÇE KURSU BİLGİLERİ

ŞARTLAR:
TÜRKÇE KURSUMUZ TOPLAM 480 SAAT / 7,5 AY’DIR.
DERSLER: Haftada 4 gün, günde 4 saat ders alınmaktadır.  PAZARTESİ – SALI – PERŞEMBE – CUMA GÜNÜ
SAAT: 10:00 – 14:00 ARASI.

Başvuru için;  Pasaport fotokopisi, bir adet fotoğraf, iletişim bilgileri istenmektedir.

TARİHLER:
      1. DÖNEM
:16 HAFTA / 64 GÜN / 256 SAAT  
DERS PERİYODU: 13 EKİM 2014  - 23 OCAK 2014

      2. DÖNEM:14 HAFTA / 56 GÜN / 224 SAAT
DERS PERİYODU:  02 MART 2015  - 12 HAZİRAN 2015  

Eğitim Ücretleri ile alakalı arayınız. 0212 291 45 30
 

ÜCRETİ DÂHİLİNDE TÜRKİYE TURU DÜZENLENMEKTEDİR.
 

İstanbul Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Derslerden Fotoğraflar İçin Tıklayınız
 
 

 

Çin vizesi