Pekin : 21 Eylül 2021 / 19:57
Online Çince kurslarımız ile ister evindizde ister ofisinizde dilediğiniz saatte Çince eğitimi alabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun Çince eğitimlerimize ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan bağlanarak katılabilirsiniz. 

Derslere Nasıl Bağlanılır?
Online Çince eğitimlerimize kayıt yaptıran öğrencilerimize mail yolu ile bir link gönderilmektedir. her öğrencimiz için ayrı ayrı tanımlanan hesap bilgileri ve şifre ile gönderilen link üzerinden kolayca sınıflarımıza katılabileceksiniz. 

Eğitim İçeriği Nedir?
Tıpkı sınıf eğitimlerimizde olduğu gibi online eğitimlerimizde de belirli bir müfredat takip edilmektedir. Türkiye'nin ilk resmi Çince Kursu olan Lotus Eğitim Kurumları'nın uzman Çinli öğretmenleri tarafından hazırlanan ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu onayını almayı başaran tek resmi Çince müfredatı olan eğitim programımız sayesinde kısa süre içinde Çince konuşmaya başlayacaksınız. 
Online eğitimlerimize kayıt yapan öğrencilerimize ders kitaplarımız, Eğitim CD'si, Çince karakter defteri, Çince tonlama Çizelgesi gibi eğitim kaynaklarımız kargo ile ulaştırılmaktadır. Eğitimlerde bu kaynaklardan faydalanılarak hazırlanan Sunumlar, Ses dosyaları, videolar, metinler gibi bir çok kaynak kullanılmaktadır. 
Online Özel Çince Kursları:
Online Çince eğitiminizi özel ders şeklide almak istiyorsanız. Eğitiminizin gün ve saatleri ile diğer detayları görüşmek için lütfen eğitim danışmanlarımızla temasa geçiniz. 

Online Grup Eğitimleri:
Online grup eğitimlerimiz hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saatlerinde planlanmakla birlikte talebe göre diğer saatlerde de gerçekleşebilecektir. Kur sistemi örgün eğitim sistemimiz ile aynıdır. Her kur 60 Ders saatidir. Dersler 45 dakikadır. 
Online Eğitim Seviye ve Kur Sistemi:
A1, A2 (Temel Seviye)
B1, B2 (Orta  Seviye) 
C1, C2 (İleri  Seviye)

A1.  
1. Kurlar

Hafta Sonu: (Hafta sonu kurslarımızda bir kur toplam 10 hafta sürmektedir. )
Kur başlangıç tarihi: 3 Ekim 2020  
Ders günleri: Cumartesi - Pazar
Ders saatleri: 10:00 -12:45 (3 Ders)

Nasıl Kayıt Olurum?
Eğitimlerimize kayıt yaptırmak için dilerseniz butona tıklayarak form doldurabilir, dilerseniz 0212 291 45 30 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  

 


Çin vizesi