Pekin : 07 Ekim 2022 / 14:43
31-08-2020
Çince eğitimini online olarak evde alamak isteyen öğrencilerimiz için "Evde Çince Kampına" başlıyoruz. Birer ay sürecek olan kamp eğitimlerinde Çince'ye yeni başlayacaklar için "Başlangıç Eğitimleri" düzenlenecektir. Çince seviyesi olanlar için ise "Konuşma Eğitimleri" yapılacaktır. Hafta içi gruplarına katılacak olan öğrencilerimiz 2 gün 3'şer ders şeklinde ders alacaklardır. 

Çinli Öğretmenlerimiz:
Çince eğitimlerinde Türkiye'nin öncü kurumu olan Çin Kültür Merkezi 20 Yıldır Çinli öğretmenlerle Çince eğitimleri düzenlemektedir. Gruplarımızda başlangıç seviyesinde eğitim veren Çinli öğretmenlerimiz akıcı düzeyde Türkçe konuşabilmektedir. Öğretmenlerimiz Standart Çince (Mandarince)'yi aksansız bir şekilde konuşmaktadır. 
 
Çince Eğitim Rehberliği:
Çince dilbilgisi açısından oldukça kolay ve öğrenmesi zevkli bir dildir. Eğitimler boyunca sizlere kurulacak Whatsapp grupları üzerinden Çince eğitim rehberliği yapılacaktır. Çeşitli ses dosyaları, App linkleri, videolar gibi paylaşımlarla Çince eğitiminizi ilerletirken Çin kültürü konusunda da bilgilendirileceksiniz. Çin'de eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için de bilgiler verilen sistemde dilediğiniz zaman soru sorabileceğiniz bir platformunuz olacak. 

Sertifika: Evde Çince Kampı programımızda A1 ve A2 kurları 10'ar hafta şeklinde uygulanmaktadır. A1 ve A2 kurunu tamamlayan öğrencilerimiz "Temel Seviye Çince Sertifikası" almayı haketmektedirler. 

Eğitim Kaynaklarınız Kargo İle Elinizde Olacak;

Başlangıç seviyesinde eğitim alacak olan öğrencilerimize
1 Ders Kitabı,
1 Ses Dosyaları CD'si
1 Çince karakter defterinden oluşan kaynaklarınızı kargo ile sizlere ulaştırmaktayız.
 
Önemli Not:
Derslerimizde sadece 8 öğrenci bulunacağından dolayı gruplar dolmadan kayıt yaptırmalısınız. 

Eğitim Bilgileri:

Ders Günleri: Pazartesi, Perşembe
Ders Saatleri: 19:00-21:30 (45'er dakikalık 3 ders)
Ders Başlangıç Tarihi: 14 Eylül 2020 
Ücret: A1 Kuru 2 Ay olup 1'er ay olarak ücret tahsil edilmektedir. Kurun 2. ayının ödemesi 1. ay bitme aşamasındayken alınmaktadır. 

Seviye sınıfları için danışmanımıza başvurunuz.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin Lütfen Arayınız

0212 291 45 30
 

Online Çince kurslarımız ile ister evindizde ister ofisinizde dilediğiniz saatte Çince eğitimi alabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun Çince eğitimlerimize ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan bağlanarak katılabilirsiniz. 

Derslere Nasıl Bağlanılır?
Online Çince eğitimlerimize kayıt yaptıran öğrencilerimize mail yolu ile bir link gönderilmektedir. her öğrencimiz için ayrı ayrı tanımlanan hesap bilgileri ve şifre ile gönderilen link üzerinden kolayca sınıflarımıza katılabileceksiniz. 

Eğitim İçeriği Nedir?
Tıpkı sınıf eğitimlerimizde olduğu gibi online eğitimlerimizde de belirli bir müfredat takip edilmektedir. Türkiye'nin ilk resmi Çince Kursu olan Lotus Eğitim Kurumları'nın uzman Çinli öğretmenleri tarafından hazırlanan ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu onayını almayı başaran tek resmi Çince müfredatı olan eğitim programımız sayesinde kısa süre içinde Çince konuşmaya başlayacaksınız. 
Online eğitimlerimize kayıt yapan öğrencilerimize ders kitaplarımız, Eğitim CD'si, Çince karakter defteri, Çince tonlama Çizelgesi gibi eğitim kaynaklarımız kargo ile ulaştırılmaktadır. Eğitimlerde bu kaynaklardan faydalanılarak hazırlanan Sunumlar, Ses dosyaları, videolar, metinler gibi bir çok kaynak kullanılmaktadır. 
Online Özel Çince Kursları:
Online Çince eğitiminizi özel ders şeklide almak istiyorsanız. Eğitiminizin gün ve saatleri ile diğer detayları görüşmek için lütfen eğitim danışmanlarımızla temasa geçiniz. 

Online Grup Eğitimleri:
Online grup eğitimlerimiz hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saatlerinde planlanmakla birlikte talebe göre diğer saatlerde de gerçekleşebilecektir. Kur sistemi örgün eğitim sistemimiz ile aynıdır. Her kur 60 Ders saatidir. Dersler 45 dakikadır. 
Online Eğitim Seviye ve Kur Sistemi:
A1, A2 (Temel Seviye)
B1, B2 (Orta  Seviye) 
C1, C2 (İleri  Seviye)

A1.  
1. Kurlar

Hafta Sonu: (Hafta sonu kurslarımızda bir kur toplam 10 hafta sürmektedir. )
Kur başlangıç tarihi: 3 Ekim 2020  
Ders günleri: Cumartesi - Pazar
Ders saatleri: 10:00 -12:45 (3 Ders)

Nasıl Kayıt Olurum?
Eğitimlerimize kayıt yaptırmak için dilerseniz butona tıklayarak form doldurabilir, dilerseniz 0212 291 45 30 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  

 


Yeniden yapılanan www.sanaldilokulu.com sitemiz yeni öğretmenlerini arıyor. 

www.sanaldilokulu.com öğretmenlerinin sayısını artırıyor. www.sanaldilokulu.com da öğretmen olmak çok kolay ve karlı.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu word programına yapıştırarak doldurduktan sonra info@lotus.com.tr  adresine mail atmak.*******************************************************************************************
 

                           SANAL DİL OKULU ÖĞRETMEN KAYIT FORMU

Sanal eğitimin yeni yüzü www.sanaldilokulu.com siz değerli öğretmenlerimize ücretsiz eğitim sunma fırsatı sağlıyor.

Güçlü server hizmeti ve profesyonel teknik ekibi ile sorunsuz bir şekilde online ders verebileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak geri kalan tüm bilgilerden uzman eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmelerde bahsedilecektir. 

Eğitim danışmanımızla 0212 291 45 30 numaralı telefondan görüşerek çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bütün öğretmenlerimize iyi dersler dileriz. 

                                                                                             www.sanaldilokulu.com
                                                                                              Lotus Eğitim Kurumları
 
 
Öğretmenin

Adı Soyadı:

Branşı:

Bulunduğu Şehir:

E-Mail:

GSM:

Görev Yaptığı Kurum:
 

 
 
 
 
 
 
 
 

www.sanaldilokulu.com Ülkemizin ilk online dil eğitimi verilen sitelerindendir. www.sanaldilokulu.com'da Çince'nin yanı sıra bütün Dünya dillerinin eğitimini alabilirsiniz. Dil eğitimlerinin yanı sıra yurtdışı eğitim seminerleri ve kültürel eğitimlere de katılabilirsiniz.
 
www.sanaldilokulu.com hangi şehirde ya da ülkede olduğunuzun önemi yoktur. Evinizde dilediğiniz ortamda sadece internete bağlı bir bilgisayar veya telefon ile bütün eğitimlere katılabileceksiniz.

 
Detaylı bilgi için 0212 291 45 30 numaralı telefonu arayınız.
 
 
 
 
 
 
 

Çin vizesi