Pekin : 07 Ekim 2022 / 15:04

Çin’de Çince eğitim almaktayken Türkiye’ye dönmek zorunda kalan öğrenciler için Derneğimiz tarafından düzenlenen eğitim programlarımızın detayları aşağıdadır. Program detayları 22 Şubat Cumartesi günü düzenlediğimiz “çözüm toplantısında” belirlenmiştir. 

Çin’de eğitim konusunda üniversiteler arasında farklılıklar gözlenmektedir. Bu nedenle “Çince’ye Devam Sınıflarımızda” HSK sınavı temellendirilerek bir eğitim programı oluşturduk. Eğitimlerimizde HSK 4 ve HSK 5 olmak üzere iki sınıf oluşturulacaktır. Eğitimlere talep fazla olması durumunda yeni gruplar aynı sistemle açılabilecektir. 

Bir sosyal sorumluluk projesi olan “Çince’ye Devam Sınıflarının” giderlerinin birçok kısmını kendi imkanları ile ücretsiz olarak sağlayacaktır. Katılımcı öğrencilerimiz sadece öğretmenin ücretini aralarında bölüşerek ödeyeceklerdir. Bu sayede çok düşük ücretlerle eğitim sağlanmış olacaktır. Bu konuda da Çinli öğretmenlerimiz bizlere uygun fiyatlar vererek destek olmaktadırlar. Bu eğitim programlarımıza maddi destek sağlamak isteyen firma ve resmi kurumlar olduğu durumda eğitim tamamen ücretsiz olabilecektir.

Eğitim Programı:

Ders Günleri: Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma

Ders Saatleri: 10:00-14:00 (4 Ders)

Planlanan Başlangıç Tarihi: 9 Mart 2020 

Wechat Grubumuz: Çince’ye Devam Sınıflarımızın daha çok sayıda öğrenciye ulaşabilmesi için kurmuş olduğumuz wechat grubunun QR kodu aşağıdadır. Çevrenizde bu durumdaki arkadaşlarınızı grubumuza ekleyebilirsiniz. 

Kayıt İçin: 0212 291 45 30

Not: Bu program Derneğimizin bir sosyal sorumluluk projesidir. Öğrencilerimizin Çin'de eğitim alma imkanı oluştuğunda bitirilecektir.

 
Çin vizesi