Pekin : 25 Mayıs 2018 / 05:49
Ülkemizin cennet köşelerinden Antalya Olympos’ta Kadir’in Ağaç Evleri’nde unutulmaz bir deneyime ne dersiniz?
Muhteşem Olympos vadisinde her anı dolu dolu bir Çin Yaz Kampı yaşayacaksınız. Yaşam Enerjisi Kulübü’nün sizler için tüm detaylarını düşündüğü bu kampta gündüz farklı, akşam farklı etkinliklerle, dünyanın her bir köşesinden gelen insanlarla kamp ateşi etrafında hayat boyu sürecek dostluklar kuracaksınız.
Programını hazırlarken dahi her anından keyif aldığımız bu harika kampa sizleri de davet ediyoruz. 
 
Kamp Tarihleri: 4 - 9 Temmuz 2017
 
Kamp Programı:
Tai Chi: Çinlilerin güne başladığı bir açık hava sporu olan Tai Chi  ile Olympos’un muhteşem orman havasında günü karşılayacağız. 
 
Akupunktur: Kampımızda uzman Çinli doktorumuz tarafından isteyen tüm misafirlerimize akupunktur seansları verilecektir. Doktorumuz muayenede her katılımcı için tavsiyelerde bulunacaktır. 

 
Çin Astrolojisi ve Feng Shui: Çin’in tüm dünyada bilinen astrolojisi ile Feng Shui ( Yaşam Enerjisi yönetme sanatı )uygulamaları kişisel ve grup olarak düzenlenecektir. Feng Shui danışmanımızdan dileyen tüm misafirlerimiz hizmet alabilecektir.
 
Çince Workshop: Çinli öğretmenlerimiz ile günlük konuşmaya yönelik workshoplara katılabileceksiniz. Bu programda ister Çince bilin ister yeni başlayacak olun eğlenceli bir eğitim almış olacaksınız. Öğrendiğimiz Çince kelimelerle çeşitli eğlenceli oyunlar oynayacağız.
 
Çin Masalı Performansı: Kampımızda, Çin’in birbirinden güzel masalları otantik ortamda sahne performansı olarak sergilenecektir. 
 
Çin Çayı Seremonisi: Çin’in en iyi çay yapraklarından derlenmiş olan çaylarımızı tüm misafirlerimizle otantik kamp ortamında yudumlayacağız. Çay’ın ünlü sunum seremonisinin de yapılacağı kampımızda her gün farklı bir Çin çayı tadacağız.

Çin Sinema Gecesi: Çin’in en popüler filmlerinden bazılarını sizin için seçtik. Çin sinema gecesinde eğlenceli bir deneyim yaşayacağız.
 
Çin Mutfağı Workshop: Çin mutfağından seçtiğimiz gözde yemekleri hep beraber yapacak ve tadacağız. 
 
Kaligrafi Workshop: Orijinal kaligrafi mürekkebi, kağıdı ve fırçaları ile bir yazma sanatı olan kaligrafi deneyimini kampımızda yaşayacaksınız. Bu workshopta sizi özel sürprizler bekliyor olacak. 
 
Go Oyunu: En köklü strateji oyunu olarak bilinen Go oyunu eğitimi alacağız. Kampımıza katılan herkese Go oyunu başlangıç seti hediye edilecektir.
 
Kapanış şenliği: Kampımızın sonunda sürpriz bir kapanış şenliği sizleri bekliyor  
Kampımıza katılan tüm misafirlerimize katılım sertifikası verilecektir. 
 
Kamp mekanımız olan “Kadir’in Ağaç Evleri” Olympos’ta birbirinden tavla, yürüyüş, yüzme, kano, tırmanış, sualtı dalış, bisiklet, tekne turu, Olympos antik şehir turu gibi eğlenceli aktiviteler de bulunmaktadır. Kamp süresinde bu aktivitelere katılabilirsiniz.  
 
Kampa katılanlara katılım belgesi verilecektir
 
6 Gün 5 Gece Kampımız Yarım pansiyon
850 TL dir.  
 
 
KAYIT İÇİN : 0212 291 45 30
www.cinkultur.com
 
 
 
 
Çin vizesi