Pekin : 24 Ekim 2019 / 01:18
Tercih 2014 fuarına katılan Türk Çin Kültür Derneği öğrencilerden yoğun ilgi gördü. Öğrenciler önemli tercihlerden biri haline gelen Çin’de Üniversite sürekli talep görmeye başladı. 20 yaş altı için Derneğimizin düzenlediği eğitim ve burs programları sayesinde öğrencilerin ilgisi Çin’e yoğunlaşmaya başladı. Dünya çapında bilinen üniversitelerden mezun olacak olmanın heyecanı ile gençler fuar boyunca Derneğimizin standına geldiler.
Uygun fiyatlı üniversiteleri, lüks yurt imkanları, çağdaş ve düzenli şehirleri ile tercih edilen Çin her geçen gün yabancı öğrenci sayısını artırıyor. Bu alanda maalesef geriden takip eden ülkemiz son yıllarda aradaki farkı kapatmaya başladı. Çin’de eğitim konusunda özel birimler oluşturarak çalışmalarını yoğunlaştıran Derneğimiz ise öğrencileri Çin Bursları konusunda da detaylı bilgilendirmelerde bulunuyor.
Kayıt işlemleri ile Çin’deki işlemler konusunda profesyonel hizmet veren Derneğimiz Çin’de eğitim konusunda önemli eğitsel programlar düzenliyor. Bunların başında da Çince Seviye sınavı olan HSK sınavı için açılan özel kurslar gelmektedir. Bu sınava girerek başarılı olan öğrencilerimizin Çin’deki eğitimleri konusunda burs şansları ciddi oranda artmaktadır.
Detaylı bilgi için 0212 291 45 30 dan Çin’de eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 
Çin vizesi