Pekin : 20 Haziran 2018 / 09:41

06-11-2014
 Türk-Çin Basın Medya Projeleri 
   Basın & Tanıtım töreni


 Chinaplas Asya kıtasının en büyük, dünyanınsa ikinci en büyük Plastik ve Kauçuk fuarıdır. Bir sene Shanghai bir sene Guangzhou şehirlerinde düzenlenmekte olan Chinaplas Fuarı bu yıl 23-26/04/2014 tarihleri arasında Shanghai'da gerçekleşecektir. Plastik ve Kauçuk sektöründeki firmalar için büyük bir önemi olan Chinaplas Fuarı'nda ziyaretçiler, sektörle ilgili teknolojik gelişmeleri ve yeni üretilen makinaları inceleme şansını bulmakla birlikte, yeni fırsatlarla da tanışma şansını yakalayacaktır.
 
Bu yılki Chinaplas Fuarı'nda; Üfleme kalıp makinaları, kimyasallar, hammaddeler, yan ve yardımcı ürünler, enjeksiyon kalıp makinaları, bilgisayar destekli ürünler, ön hazırlık ve geri dönüşüm makina ve araçları sergilenecektir.
 
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için : 
 
Ligarba Seyahat Acentası : 0212 291 73 73
 
CMEF - Çin Uluslararası Tıbbi Ekipmanları Fuarı bu yıl 17-20/04/2014 tarihleri arasında Shenzhen şehrinde gerçekleşecek. Uluslararası katılımcıların ve üreticilerin buluştuğu bu dev fuarda hastane ekipmanlarından ambulans donanımlarına kadar birçok yeni ürün ve hizmetler katılımcı ve ziyaretçilere sunulacak.
 
CMEF Fuarı'nda sergilenecek ürünler başlıca şu şekilde olacak : Medikal, tıbbi elektronik cihazlar, laboratuvar ve klinik araçları, teşhis ve tedavi ürünleri, medikal optik sistemleri, operasyon ve ilk yardım araçları, mekanik iyileştirme ve terapi teknolojisi, hastane ekipmanları, üniforma ve hastane gereçleri.
 
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için : 
 
Ligarba Seyahat Acentası : 0212 291 73 73
 
Çin vizesi yetkili turizm acentası Ligarba Turizm Çin yolcularına büyük kolaylıklar sağlayacak olan bir hizmeti uygulamaya koydu. Çin vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bundan sonra Ligarba Turizm'in uzmanlarına doğrudan sorabileceksiniz.

Vize prosedüründe yapılan değişikliklerden bu sayede etkilenmeden vizenizi alabileceksiniz.
Ligarba Turizm Çin İstanbul Başkonsolosluğu vize yetkili acentası olduğundan alacağınız bilgiler en son bilgiler olacaktır. Böylece herhangi bir aracıya gerek kalmadan en kısa ve güvenilir yolu seçmiş olacaksınız.

Çin Kültür,Çin Konusunda uzman, Çin vizesi yetkili acentası Ligarba Turizm ile işbirliği yaparak Unutamayacağınız bir Yaz Turu planladı. Çin'e gittiğinizde görmeniz gereken en önemli turistik yerlerin bulunduğu tur kapsamında Pekin, Xi'an , Shanghai ve Suzhou bulunuyor. Tur sırasında Pekin ördeği ziyafetinden, Pekin operasına , Terra Cotta askerlerinden Shanghai TV kulesine ve Suzhou'nun eşsiz bahçelerine kadar bir çok etkinlik bulunuyor.
 
 
 
 

9 Gece 10 Günlük bu programa sadece 1790 Euro'ya katılabilirsiniz. Bir yıl boyunda anlatacağınız güzel anılarınız olmasını isterseniz aşağıdaki programı inceleyiniz.
PEKİN – XI’AN – ŞANGHAY – SUZHOU TURU
9 GECE – 10 GÜN
THY – AIR CHINA ORTAK UÇUŞU
 
Tur Programı
1.Gün
İstanbul Atatürk Havalimanında buluşma.Pekin’e hareket.
Pekin’e varış. Otele transfer ve dinlenme. Akşam yemeğinden sonra akrobasi gösterisi. Otele dönüş.

2.Gün
Otelde kahvaltıdan sonra Yazlık Saray ve Pekin hayvanat bahçesi ziyaretleri. Lamma Tapınağı ve Kong Miao ziyaretlerinden sonra Wang Fu Jing alışveriş caddesinde alışveriş imkanı. Saat 17:00 civarında Wang fu jing Dong Lai Shun Hotpot yemeği. Otele dönüş.

3.Gün
Kahvaltıdan sonra Ba Da Ling Çin Seddi , Cennet Tapınağı, Hong Qiao alışveriş merkezi ziyaretleri. Saat 18:00 civarında Hong Bin Lou restaurantında Pekin Ördeği yemeği. Akşam yemeğinden sonra Pekin Operası Şovu.
4.Gün
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemleri. Tian An Men meydanı, Milli Halk Kongresi Meydanı, Yasak şehir ziyaretleri. 17:00 civarında akşam yemeği ve Xi’an’e uçmak üzere havalimanına transfer. Xi’an’e varış ve otele transfer

5.Gün
Kahvaltıdan sonra bütün gün Terra Cotta askerleri ve At Müzesi ziyareti. İmparator Qin Shihuang’în mozolesi ziyareti. 17:00 civarında akşam yemeği. Akşam yemeğinden sonra Tang Hanedanlığı dans gösterisi.

6.Gün
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemleri ve Şehir duvarı ziyareti. Şangay'’a uçuş için havaalanına transfer. Şangay’a varış. Otele transfer. Akşam yemeğinden sonra Huangpu nehri üzerinde bot gezisi.

7.Gün
Kahvaltıdan sonra bütün gün Suzhou turu. Administrator Bahçesi, Kaplan Tepesi, kanalda bot gezisi.Şangay’a dönüş. 17:00 civarında akşam yemeği ve Pearl TV kulesi ziyareti.

8.Gün
Şangay şehir turu ve Nanjing alışveriş caddesi gezisi.
Havaalanına transfer ve Şangay’dan İstanbul’a uçuş.

9.Gün
İstanbul Atatürk havaalanına varış ve turun sonu.
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI             : 1790 €              
TEK KİŞİ FARKI                                    :   350 €
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
* THY-AIR CHINA uçuşu ile  İstanbul - Pekin - Xi'an - Şangay - İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
* Şangay - Suzhou - Şanghay transferi
* Havaalanı - otel - havaalanı transferleri
* 4 Yıldız otellerde oda kahvaltı konaklama
* Grup Rehberlik Hizmetleri
* Programda ziyaret edilecek yerlerin giriş bilet ücretleri
* Tek girişli Çin vizesi ve harcı
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
* Öğle ve akşam yemekleri
* Yurtdışı çıkış harcı (15 YTL)
* Ekstra bagaj ücreti
* Bahşişler ( Çinli rehber ve soför için günlük kişi başı 6 $ )
* Fiyata dahil olarak belirtilmeyen diğer hizmetler
* Tek kişi farkı odada yanlız konaklama istenmesi durumunda ödenmesi gereken ikinci yatak farkıdır.
 
 
 
 
 
 

Çin Kültür Kurumlarından olan Ligarba Turizm, Çin vizesi yetkisinin yanına bir de IATA üyeliği ekledi. Turizm acentaları için oldukça büyük bir prestij olan IATA üyeliği Ligarba Turizm yolcuları için de imkanlar sağlıyor. Şimdiden bu imkanlar hakkında yakında Ligarba Turizm'den açıklamalar geleceğinin müjdesini verebiliriz.  

Ülkemizde toplam 6322 seyehat acentasından sadece 502 tane acenta IATA üyesidir.

IATA'nın açılımı ise "International Air Traffic Association"  yani Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği'dir.
Ligarba Turizm hakkında detaylı bilgi için www.ligarbatravel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Yaklaşmakta olan Çin İhraç Ürünleri Fuarı için ise www.kantonfuari.com adresini ziyaret ediniz.
 

Çin Kültür kurumlarından olan Çin vizesi yetkili turizm acentası Ligarba Turizm, uzmanlık alanı olan Çin Turizmi konusunda halkımıza hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun Bayram tatilini değerlendirmek isteyenler için Pekin, Xi'an, Shanghai ve Suzhou'ya tur düzenleyecek olan acentamız bu turu 1699 Euro gibi çok uygun bir fiyatla düzenlemektedir.

Herşeyin fiyata dahil olduğu ( Full Board ) turun detayları için acentamızın logosuna tıklayınız.. 
 
 
 
 
 

Ligarba Turizm Tel: 212 291 73 73
 
 
 
 
 
 

25-06-2012

Çin Eğitim Hizmetleri Kurumlarından olan Çin Vizesi Yetkili Turizm Acentası Ligarba Turizim ülkemizde  Çin turizmi konusunda öncü konumundadır. Ligarba Turizm'in  yetkililerinden Çin vizesi ile ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu videoları aşağıdaki linklere tıklayarak izleyebilirsiniz.  
  

Çin Vize Çeşitleri Videosu İçin Tıklayınız
Çin Vizesi Belgeleri Videosu İçin TıklayınızLigarba Turzim'in Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız 


 

www.ligarba.com.tr

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Dünyanın en büyük fuarlarından olan Çin İhraç Malları Fuarı'nın 109. su düzenleniyor. Kanton fuarı olarakta bilinen bu fuarda her sektörden Çinli firmalar ürünlerini tanıttıyorlar.

Yılda iki kere düzenlenen Kanton fuarının ismi düzenlendiği bölgenin adı olan Guangdong'dan geliyor.

Fuara sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen Türk firmaları da yoğun ilgi gösteriyorlar. Çin fuarcılığının ülkemizdeki sektör öncüsü konumundaki Çin vizesi yetkili turizm acentası Ligarba Turizm'in yolcuları ise İşadamının Çince El Kitabına ve CD sine ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorlar. Çin Eğitim Hizmetleri yayınlarından olan bu kitabı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.  

Kanton Fuarının Bilgileri İçin Tıklayınız..

Kanton Fuarının Fotoğrafları İçin Tıklayınız...

 

Çin vizesi