Pekin : 14 Ağustos 2020 / 15:07

18-05-2019
Türk-Çin Basın Medya Projeleri     Basın ve Tanıtım töreni
 
 Chinaplas Asya kıtasının en büyük, dünyanınsa ikinci en büyük Plastik ve Kauçuk fuarıdır. Bir sene Shanghai bir sene Guangzhou şehirlerinde düzenlenmekte olan Chinaplas Fuarı bu yıl 23-26/04/2014 tarihleri arasında Shanghai'da gerçekleşecektir. Plastik ve Kauçuk sektöründeki firmalar için büyük bir önemi olan Chinaplas Fuarı'nda ziyaretçiler, sektörle ilgili teknolojik gelişmeleri ve yeni üretilen makinaları inceleme şansını bulmakla birlikte, yeni fırsatlarla da tanışma şansını yakalayacaktır.
 
Bu yılki Chinaplas Fuarı'nda; Üfleme kalıp makinaları, kimyasallar, hammaddeler, yan ve yardımcı ürünler, enjeksiyon kalıp makinaları, bilgisayar destekli ürünler, ön hazırlık ve geri dönüşüm makina ve araçları sergilenecektir.
 
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için : 
 
Ligarba Seyahat Acentası : 0212 291 73 73
 
CMEF - Çin Uluslararası Tıbbi Ekipmanları Fuarı bu yıl 17-20/04/2014 tarihleri arasında Shenzhen şehrinde gerçekleşecek. Uluslararası katılımcıların ve üreticilerin buluştuğu bu dev fuarda hastane ekipmanlarından ambulans donanımlarına kadar birçok yeni ürün ve hizmetler katılımcı ve ziyaretçilere sunulacak.
 
CMEF Fuarı'nda sergilenecek ürünler başlıca şu şekilde olacak : Medikal, tıbbi elektronik cihazlar, laboratuvar ve klinik araçları, teşhis ve tedavi ürünleri, medikal optik sistemleri, operasyon ve ilk yardım araçları, mekanik iyileştirme ve terapi teknolojisi, hastane ekipmanları, üniforma ve hastane gereçleri.
 
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için : 
 
Ligarba Seyahat Acentası : 0212 291 73 73
 
Çin vizesi alanında uzman turizm acentası Ligarba Turizm Çin yolcularına büyük kolaylıklar sağlayacak olan bir hizmeti uygulamaya koydu. Çin vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bundan sonra Ligarba Turizm'in uzmanlarına doğrudan sorabileceksiniz.

Vize prosedüründe yapılan değişikliklerden bu sayede etkilenmeden vizenizi alabileceksiniz.
Ligarba Turizm'den vize prosedürlerinin en güncel halini öğrenebilecek güvenli bir şekilde Çin vizenizi alabileceksiniz. 

Çin Kültür Kurumlarından olan Ligarba Turizm, yetkilerinin yanına bir de IATA üyeliği ekledi. Turizm acentaları için oldukça büyük bir prestij olan IATA üyeliği Ligarba Turizm yolcuları için de imkanlar sağlıyor. Şimdiden bu imkanlar hakkında yakında Ligarba Turizm'den açıklamalar geleceğinin müjdesini verebiliriz.  

Ülkemizde toplam 6322 seyehat acentasından sadece 502 tane acenta IATA üyesidir.

IATA'nın açılımı ise "International Air Traffic Association"  yani Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği'dir.
Ligarba Turizm hakkında detaylı bilgi için www.ligarbatravel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Yaklaşmakta olan Çin İhraç Ürünleri Fuarı için ise www.kantonfuari.com adresini ziyaret ediniz.
 

Çin Kültür kurumlarından olan Çin vizesi konusunda uzman turizm acentası Ligarba Turizm, uzmanlık alanı olan Çin Turizmi konusunda halkımıza hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun Bayram tatilini değerlendirmek isteyenler için Pekin, Xi'an, Shanghai ve Suzhou'ya tur düzenleyecek olan acentamız bu turu 1699 Euro gibi çok uygun bir fiyatla düzenlemektedir.

Herşeyin fiyata dahil olduğu ( Full Board ) turun detayları için acentamızın logosuna tıklayınız.. 
 
 
 
 
 

Ligarba Turizm Tel: 212 291 73 73
 
 
 
 
 
 

16-05-2019

Türk Çin Kültür Derneği Kurumlarından Ligarba Turizm ve Seyahat Acentası ülkemizde  Çin turizmi konusunda öncü konumundadır. 
  

Çin Vize Çeşitleri Videosu İçin Tıklayınız
Çin Vizesi Belgeleri Videosu İçin TıklayınızLigarba Turzim'in Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız 


 

www.ligarba.com.tr

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Dünyanın en büyük fuarlarından olan Çin İhraç Malları Fuarı'nın 109. su düzenleniyor. Kanton fuarı olarakta bilinen bu fuarda her sektörden Çinli firmalar ürünlerini tanıttıyorlar.

Yılda iki kere düzenlenen Kanton fuarının ismi düzenlendiği bölgenin adı olan Guangdong'dan geliyor.

Fuara sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen Türk firmaları da yoğun ilgi gösteriyorlar. Çin fuarcılığının ülkemizdeki sektör öncüsü konumundaki Çin vizesi alanında uzman turizm acentası Ligarba Turizm'in yolcuları ise İşadamının Çince El Kitabına ve CD sine ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorlar. Çin Eğitim Hizmetleri yayınlarından olan bu kitabı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.  

Kanton Fuarının Bilgileri İçin Tıklayınız..

Kanton Fuarının Fotoğrafları İçin Tıklayınız...

 

Çin vizesi