Pekin : 23 Mart 2019 / 17:44
Çocuklar için Çince özel dersler Çin Kültür Merkezi'nde veya Öğrencinin evi de dahil olmak üzere belirlenecek başka bir yerde de verilebilmektedir. Öğrencinin Çince eğitimi başlamadan önce öğrencinin genel durumu ( yaş ve eğitim anlayışı ) hakkında velisi ve öğrenci ile görüşme yapılır. Daha sonra öğrencinin uygun olduğu gün ve saatler belirlenir. Hedeflenen toplam ders saati baz alınarak öğreninin kaydı yapılır ve eğitim başlatılmış olur
Eğitim Özeti: Eğitim sürecinde ders kitabı ve cd-dvd gibi temel eğitim kaynakları kullanılmakla birlikte çocuk grup derslerinde olduğu gibi özel derslerde de ödül mekanizması sık sık işletilir. Ödüllendirme Çin Kültür ürünlerinden oluşmaktadır. Bununla birlikte öğrencinin Çinceye olan ilgisini sürekli taze tutmak için Çince oyunları, şarkılar , kısa filmler gibi bir çok yardımcı kaynak kullanılmaktadır.
Derslere özel olarak Çocuklara Çince eğitimi konusunda Çin Kültür Merkezi tarafından eğitilmiş Türk Öğretmenler veya ileri seviyede Türkçe konuşabilen Çinli öğretmenler girmektedir.


Bilgi ve Kayıt İçin:
Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen 0212 291 45 30 numaralı telefondan Canan Candan ile irtibata geçiniz.

Çin vizesi