Pekin : 22 Ağustos 2017 / 01:00


Her yıl olduğu gibi bu yıl da küçük öğrencilerimize yönelik Çince sınıflarımız açılacaktır. Çocuk Eğitiminde Temel Seviyenin 1. kuru 4 aydan oluşmaktadır. Haftada bir gün, günde 3 saat olarak ders yapılmaktadır.
Ayda 12 saat / dört ayda 48 saat ders verilmektedir. Her işlenen konu için ödevler verilmekte ve her ay sınav yapılmaktadır. Sınıflar 8-14 kişi arasındır.
Dersler dışında Çin kültürü ile ilgili oyunlar ve eğitici etkinlikler ile öğrencinin Çin ve Çin kültürünü sevmesi sağlanmaktadır. 


Yaş Aralığı:  9-15 arası

Eğitim Tarihi:   06 Kasım 2016 - 19 Şubat 2017
Gün: Pazar

Saat: 10:00 – 12:45

Ders Materyalleri:
Kuaile Hanyu (Ders kitabı Türkçe-Çince baskı) + Alıştırma Kitabı + CD + Çince Karakter yazma defteri + Etkinliklerde kullanılacak materyaller

Kayıtlarımız başlamıştır.
Ücret ve Detaylı bilgi için 0212 291 45 30 veya 0555 977 33 38 numaralarımızı arayarak Zeynep ÜNLÜ ile görüşebilirsiniz. 

 

Çocuklar için Çince özel dersler Çin Kültür Merkezi'nde veya Öğrencinin evi de dahil olmak üzere belirlenecek başka bir yerde de verilebilmektedir. Öğrencinin Çince eğitimi başlamadan önce öğrencinin genel durumu ( yaş ve eğitim anlayışı ) hakkında velisi ve öğrenci ile görüşme yapılır. Daha sonra öğrencinin uygun olduğu gün ve saatler belirlenir. Hedeflenen toplam ders saati baz alınarak öğreninin kaydı yapılır ve eğitim başlatılmış olur
Eğitim Özeti: Eğitim sürecinde ders kitabı ve cd-dvd gibi temel eğitim kaynakları kullanılmakla birlikte çocuk grup derslerinde olduğu gibi özel derslerde de ödül mekanizması sık sık işletilir. Ödüllendirme Çin Kültür ürünlerinden oluşmaktadır. Bununla birlikte öğrencinin Çinceye olan ilgisini sürekli taze tutmak için Çince oyunları, şarkılar , kısa filmler gibi bir çok yardımcı kaynak kullanılmaktadır.
Derslere özel olarak Çocuklara Çince eğitimi konusunda Çin Kültür Merkezi tarafından eğitilmiş Türk Öğretmenler veya ileri seviyede Türkçe konuşabilen Çinli öğretmenler girmektedir.


Bilgi ve Kayıt İçin:
Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen 0212 291 45 30 numaralı telefondan Canan Candan ile irtibata geçiniz.

Çin vizesi