Pekin : 20 Haziran 2018 / 02:20
Çin Eğitim Hizmetleri, Çin kültürü ve dili hakkındaki deneyim ve bilgilerini paylaşmak adına 2002 yılından beri bünyesinde Çince dersler vermektedir.
Çince’de en önemli noktalardan biri olan doğru “tonlama” ile konuşabilmek için alanlarında uzman Çinli öğretmenler tarafından kurslar verilmektedir. Bilgisayar ve projeksiyonlu sınıflarda özel Çince kaynakları ile eğitimler sürdürülmektedir.
Çince pratiğe dönük çalışmalarla özellikle Çin’e giden işadamlarımızın karşılaştıkları sorunlara basit çözümler sunan konuşma kalıpları da dersler içinde ve konuşma pratiği saatlerinde verilmektedir.
Çince karakterlere meraklı olanlar için ise özel Çince defteri ile yazı çalışmaları da yapılmaktadır.

Seviye ve Kur Sistemi:
Çince Kursları
1- Temel Seviye
2- Orta  Seviye
3- İleri  Seviye
4- Ticari eğitimler

Olmak üzere 3 seviyeden oluşmaktadır. Her Seviye kendi içinde 3 kurdan oluşur. Bütün kurs toplam 9 Kurda tamamlanmaktadır. 9 Kurdan sonra Çin'le ticaret konularının işlendiği Ticaret Çincesi eğitimi yapılmaktadır. Bu eğitimlerin herhangi bir kur sınırlaması bulunmamaktadır. Öğrencilerimiz kurlara tek tek kayıt olabilecekleri gibi 3 kur ( 1 seviye) şeklinde de kayıt yaptırabilmektedir. Seviye kaydı yaptıran öğrencilere %10'a varan indirim uygulanmaktadır. 
Başlangıç ve Orta düzey 3 kur ileri düzey ise 3 Kurdan oluşmaktadır.Her kur toplam 72 Saat ders işlenmektedir.

Ders programları:

1. Zaman : Pazartesi, Perşembe
2. Zaman:  Salı,Cuma
3. Zaman: Hafta Sonu


Ders saatleri:

Günde 3 ders olmak üzere haftada 6 ders işlenmektedir. 1 Kur (72 Ders) 3 ayda tamamlanmaktadır.
Eğitimler Çin Eğitim Hizmetleri'nin Çince Kursu olan Özel Lotus Yabancı dil Kursunda  verilmektedir. Toplam kur bedeli 1.380 TL. Ücreti havale yapabileceğiniz gibi elden de ödeyebilirsiniz.
Garanti Bankası Kredi kartına toplam tutar 3 taksite bölünür.

Yoğun Çince Yaz Kursu programları:
Yaz kursumuzun eğitimi aynı olmakla birlikte programı standart kurs programından farklı olabilmektedir. Yaz Kursu için "Yoğun Çince Kursları" menüsüne bakınız.Detaylı bilgi için arayınız   0212-291 45 30
 
 
 
Çin vizesi